Ökölvívóink igazi legendát fogadtak edzésük keretén belül.
Október 9-én, múlt hét pénteken az egykori félnehézsúlyú és cirkálósúlyú profi ökölvívó világbajnok, valamint a Magyar Ökölvívó-szakszövetség korábbi elnöke, Erdei Zsolt látogatott hozzánk.
Az aznapi tréning így természetesen még kiválóbb hangulatban telt, Zsolt a kisebb gyerekeket azonnal a szárnyai alá vette, és rengeteg hasznos dolgot oktatott. A kicsik szinte csodálattal figyelték és hajtották végre az ökölvívás kiválóságától tanult elemeket, fogásokat, csínyeket. Növendékeink ezen a napon szinte fáradtság nélkül edzettek, és tanultak meg újabb és újabb technikákat rengeteg „játék” közepette.
Erdei Zsolt ugyanakkor a tréning alkalmával nemcsak a kicsik felé fordult, minden korosztály számára mutatott, tanított valami hasznosat, és bizony ez alól az edzők sem voltak kivételek.
Az igazi legenda végül úgy búcsúzott, hogy még biztosan el fog látogatni hozzánk! Mi pedig várjuk szeretettel máskor is!
Hajrá, PSE!