Közelgõ események

Nincs közelgõ esemény

Kiss Gábor összetettben ezüstérmes - Kiskunság homokbuckái

Tájfutás - 2019 márc. 04

Szép napos időben több mint 500 fő rajtolt el a szezonkezdő Tavaszi Boróka Kupán március első hétvégéjén.

Szép napos időben több mint 500 fő rajtolt el a szezonkezdő Tavaszi Boróka Kupán március első hétvégéjén. A paksiak közül jópáran csak az első napon tudtak részt venni, viszont itt számos dobogós és dobogó közeli hely született: Lénárt Viktória az elit nőknél 4. helyen ért célba,

Kovács Karina az ifi nőknél futott be a legjobb idővel, mint Makovinyi Dorottya N21Br-ben. Tinnyei Petrának ugyanitt a 3. hely jutott. Kiss Gábor F21B-ben szintén 3. A második nap hosszabb pályái és a kisebb létszámú csapatból Kiss Gábor szerzett F21B-ben egy összetett 2. helyezést. Gábor Zsófia kezdő tájfutóként az N12C kategóriában 3. összetettben 4. lett.

Kovács Karina sem került dobogóra, egy nagyobb hiba miatt a 8. helyre csúszott vissza. Összességében egy jó hangulatú, inkább futós, mint technikás versenyen vehettünk részt a Kiskunság homokbuckái, csodaszép fenyvesei és az elmaradhatatlan borókásai között.