Közelgõ események


Nincs közelgõ esemény

Ökölvívóink december közepéig edzenének


 Ökölvívás - 2020 nov. 09

A serdülőknek még egy versenyük van.

boxnov1.jpg

„Ebben az időszakban az a legnagyobb öröm, hogy egyelőre edzhetünk” - kezdte helyzetjelentését Haaz László. „Sportolóink rendszeresen látogatják az edzéseinket, ez pedig nagy öröm számunkra. Az elmúlt időszakban egyre kevesebb verseny került megrendezésre, a magyar bajnokságokat kivéve, de annak a megrendezése is sokáig kétséges volt.”

Ökölvívóink az ifjúsági hazai bajnokságon két fővel vettek részt. Südi Máté a hatvannégy, míg Oláh Kristóf a hatvankilenc kilogrammosok között képviselte klubunkat. A mezőny idén roppant erős volt, mi pedig sajnos lemaradtunk a dobogóról. Ennek ellenére maximális gratuláció illeti Mátét és Kristófot.

A serdülő versenyzőinknek viszont az év utolsó, egyben a legkomolyabb megmérettetésével kell szembenézniük. Az előzetes tervek szerint november 18-tól 21-ig rendezik országos bajnokságukat Egerben. „A versenyre három fővel utazunk, sajnos azonban a legtehetségesebb és legeredményesebb Csuprik Norbert, aki tavaly bronzérmes lett, már nem tart velünk, hiszen nem régen sajnálatunkra úgy döntött, nem folytatja tovább sportpályafutását” - avatott be a részletekbe bennünket vezetőedzőnk.

Sportolóinknak a hó közepi versenyt követően előre tervezett megmérettetésük már nem lesz, ugyanakkor az edzések december közepéig folytatódnak majd. „A versenyidőszak vége után egyébként már lazább, játékosabb, kevésbé megerőltető tréningre számíthatnak a srácok. A pihenőt január elején tervezzük” - zárta gondolatait Haaz.

Hajrá, fiúk! Hajrá, PSE!

boxnov3.jpg
boxnov2.jpg
boxnov4.jpg