Közelgõ események


Nincs közelgõ esemény

Így zárták, zárják az évet ökölvívóink


 Ökölvívás - 2020 dec. 22

Kisebb létszámú edzések, elmaradt utolsó verseny és egy hónapos pihenő.

boxnov1.jpg

Ökölvívóinknál december 11-ig tartottak az edzések. Sajnos a koronavírus-járvány miatt hozott védekező intézkedések miatt az év végén már csak az igazolt versenyzők lehettek jelen a tréningeken. Sportolóink így csak jóval kisebb létszámmal tudtak edzeni, és időközben a november közepére tervezett serdülő magyar bajnokság - mely az utolsó megmérettetés lett volna az esztendőben - sem került megrendezésre a korlátozó határozatok miatt.

„Amikor értesültünk a sajnálatos hírről, az edzések jóval kisebb iramban folytatódtak tovább, és a korlátozó intézkedés, valamint a csökkentett létszám miatt ,,évzáró edzést'' nem tartottunk” - fogalmazott Haaz László, majd így folytatta vezetőedzőnk: „Versenyzőink annyi feladatot kaptak az ünnepekre, hogy a következő edzés megkezdéséig pihenjék ki magukat, töltődjenek fel, de azért az ünnepi eszem-iszom után se kelljen senkinek két súlycsoporttal feljebb indulni az első versenyen (nevet). A még mindig fennálló és nem tudni, meddig tartó korlátozó hatályok miatt sajnos nem tudunk előre tervet készíteni a következő évi első pár versenyünkről, így egyelőre sötétben tapogatózunk.”

Egy dolog viszont biztos, ökölvívóink január 11-én kezdik újra az edzéseket, és onnantól már teljes erővel - és remélhetőleg korlátozások nélkül, teljes létszámmal - készülhetnek a pofonosztásokra.