Közelgõ események


Nincs közelgõ esemény

Győzelemmel kezdte a tavaszt NBII-es csapatunk


 Labdarúgás - 2025 márc. 10

A tizennegyedik fordulóban a Tatabánya látogatott Paksra.

tatab2.jpg

Női NBII. Nyugati csoport, 14. forduló: PAKSI SE - Tatabányai SC 3 - 0 (3 - 0)

Kezdők: Gaál, Patai (Kerekes 59’), Debreceni (Marosi 59’), Tancsa, Boda (Kiss L.B. 57’), Kiss L.M. (Botos 73’), Horváth (Mlinkó 46’), Soós (Feczer 73’), Lengyel, Győrfi, Sereg
 ’
Cserék: Marosi, Mlinkó, Kiss L.B., Botos, Feczer, Kerekes

Góljainkat Győrfi 25’, Sereg 35’, Debreceni 41’ szerezték.
  
„Ugyan a sok betegség miatt nem túl jó előzményekkel tekintettünk a mérkőzés elé, de a hosszú szünet miatt igencsak vártuk már. A találkozó elejétől kezdve jól játszottunk, sokkal mutatósabban, mint a téli edzőmérkőzéseken, de messze nem tökéletesen. Mind a védekezésünk, mind a támadásunk jól működött, végig irányítottuk a mérkőzést. Amit az edzéseinken próbálunk finomítani, visszaköszönt. Összességében egy jó játékkal megnyert találkozót játszottunk, minden elismerésem a lányoké” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el. 


tatab1.jpg