Lakatosné Klopcsik Diana tanítványai újra a Head versenysorozatának aktuális állomásán vettek részt.
„Németh Nola sok kihagyott verseny után a negyedik helyen végzett. Nolának még kell egy kis meccsrutin az igazi visszatéréshez. Úgy gondolom, a salakos szezonban már nem lesz gond ezzel sem, és jönni fognak az eredmények. Gerzsei Dániel a második helyen végzett. Daninak nem sokon múlt az újabb első hely, de az erős mezőnyben ez is remek teljesítmény. Kiss Bianka tovább gyűjti az első helyezéseket, okosan játszik minden fordulón, és ennek meg is van az eredménye” - nyilatkozott honlapunknak az eredményekről vezetőedzőnk, aki azt is hozzátette, elsődleges célja az “örömtenisz” mellett a helyes technikai kivitel, valamint a sok mozgás.
Hajrá, PSE!


