A különböző életkori csoportokban indulók több érmet gyűjtöttek, és több aranyérem is született.
Egyesületünk karateszakosztálya eredményesen szerepelt a hétvégi nemzetközi karate versenyen, ahol a sportolók több korosztályban és kategóriában is tatamira léptek. A megmérettetésen a karatékák formagyakorlatban (kata) mutathatták meg felkészültségüket.
Versenyzőink számos dobogós helyezést szereztek, jól mutatva, hogy a szakosztályban végzett munka minden korosztályban eredményes. A különböző életkori csoportokban indulók fiú kata, leány kata és női kata kategóriákban is több érmet gyűjtöttek, és több aranyérem is született.
A csapatversenyekben is szép sikerek születtek: a kezdő csapat kata kategóriában két PSE-egység is dobogóra állhatott, míg a haladó csapat kata versenyszámban aranyérmet szerzett a csapatunk.
Egyéni kata eredmények:
Aranyérem: Csányi Hunor, Markács Gergő, Révfalvi Anna, Huang Lijia, Majláth Zsolt Benjámin, Révfalvi Júlia, Benke Boglárka, Harasztdombi Martin
Ezüstérem: Harasztdombi Léna, Halász Roland, Laposa Réka, Szakács Krisztián
Bronzérem: Kovács Botond
Csapat kata eredmények:
Kezdő kategória:
Harasztdombi Léna - Révfalvi Anna - Révfalvi Júlia: III. helyezés
Markács Gergő - Halász Roland - Majláth Zsolt Benjámin: II. helyezés
Haladó kategória:
Benke Boglárka - Huang Lijia - Laposa Réka: I. helyezés
Csapatunk felkészítője Záborszki Zoltán, akinek szakmai irányítása mellett sportolóink továbbra is kiemelkedően teljesítenek.
Mindenkinek ezúton is gratulálunk. Szép volt, PSE!
