Minden teniszezőnk nagyot küzdött.
Döcögősen indult a múlt hétvégi, soron következő Head-állomás. Mindenekelőtt a pálya nem állt készen, majd esős nap miatt kellett időpontot módosítani... Végül azonban kiváló időjárási körülmények között játszották le teniszezőink mérkőzéseiket, akik remek eredményeket szállítottak. Baján ismét minden játékosunk nagyot küzdött, ami jó alapot szolgáltathat a következő állomásra, Budapestre, valamint a júniusban esedékes Diákolimpia országos döntőjére.
Kemény pálya:
Kiss Bianka - 1.hely
Narancs pálya:
Titkos Dániel - 2.hely
Péterfi Lara - 3.hely
Jávor Csenge - 4.hely
Zöld pálya:
Titkos Tamás - 1.hely
Sabankó Zalán - 3.hely
Sidló Joe - 1.hely
Csiszár Máté - 4.hely
Sabankó Zétény - 2.hely
Németh Emma - 2.hely
Jávor Csenge - 4.hely
Péterfi Lara - 4.helySzép volt, PSE!


