Ez a nap újra a ritmikus gimnasztikáé volt - megtartottuk Tanévzáró Gálánkat.
„A délelőttöt a főpróbával kezdtük, majd délután jöhetett az előadás” - indította beszámolóját díszes eseményünkről Falusi Lívia. „Szakosztályunkban sportoló gyerekek bemutatták a szülőknek, a nagyszülőknek, a barátoknak, a tanároknak, az ismerősöknek és minden érdeklődőnek, mivel foglalkoztak az edzések alkalmával a tanévben. Hetven sportolónk lépett a szőnyegre, és mutatta be, hogy jelenleg hol tart szeretett sportágában. Egyéb elfoglaltságok miatt sajnos nem mindenki szerepelt a programban, de bőven akadt látnivaló. Két és fél órás gálaműsorral készültünk, ami a népes létszámunknak köszönhető. Bemutattunk egyéni, duó és csapat gyakorlatokat, tornáztunk kötéllel, karikával, labdával és buzogánnyal, továbbá lelkesen készültek a gyerekek kortárstánc koreográfiákkal is. Minden korosztály bemutatkozott, az óvodásokon át a kisiskolásokon keresztül a felsősökig és a középiskolásokig. Minden érdeklődő talált számára kedves szereplőt és gyakorlatot” - fogalmazott vezetőedzőnk.
A gálán köszöntöttük Hermesz Lajosné Éva nénit, szakosztályunk vezetőjét, hiszen nem rég városunk jóvoltából „Paks város sportjáért” kitüntetést vehetett át.
Szakosztályunk ezzel hivatalosan is lezárta a tanévet, ugyanakkor az edzéseket június végéig megtartják.
Hajrá, PSE!
