Nincs közelgõ esemény

Érmes sikerek a borókásból

Tájfutás - 2020 márc. 05

Tájfutóink Ágasegyházán versenyeztek.

A kiskunsági Nemzeti Park borókás, homokbuckás, nyílt ligetes területén zajlott a 2020-as Tavaszi Boróka Kupa. A kétnapos rendezvény első napján rövidített, normál távon, a második napon pedig normál távon mérhették össze erejüket a tájfutók.

Az első nap többen is szép eredményekkel zártak! Gábor Zsófia az N12C-ben, Balogh Zsolt az F21C-ben ért célba elsőként.

Az N12D-s kategória összetettjét Volf Barnabás nyerte Kepics Gábor előtt. Az N21Br-ben Makovinyi Dorottya hozott egy összetett bronzérmet, az N40-ben pedig Gábor Anita lett ezüstérmes. Az F40-ben Gábor József második, Kiss Gábor harmadik helyezést ért el.

Érdemes még kiemelni Lénárt Viktória negyedik összetett helyezését, amit a felnőtt, elit kategóriában gyűjtött be, illetve Kovács Kírát, ő N21Br-ben végzett szintén negyedikként.

Lénárt Viktória - 4. - N21A - 4. - 4.
Makovinyi Dorottya - 3. - N21B - 3. - 4.
Hahn Mihály - n.e. - NYK - n.i. - 11.
Hahnné V. Nikolett - n.e. - NYK - n.i. - 16.

A következő versenyre március 7-én kerül sor: MultiNavigátor-Pilis Trail: 10 és 25 kilométeres terepfutó verseny Piliscsaba környékén.

Fotók: Jakab Albert - astrois.hu