Berczik Sára emlékverseny beszámoló


 Ritmikus gimnasztika - 2026 máj. 14

Harminc egyesület 223 versenyzője lépett szőnyegre két korosztályban Törökbálinton

696285528_2904414539911759_5406544048411699025_n.jpg

A mögöttünk hagyott hétvégén rendezték a Berczik Sára emlékverseny régiós bajnokságát junior és serdülő korcsoportban. „Ebben az esetben is „maratoni” verseny elé néztünk” - kezdte beszámolóját vezetőedzőnk.  „Ilyen versenyzői létszám mellett labdába rúgni elég nehéz, de egyesületünk versenyzői mindent megpróbáltak, hol több, hol kevesebb sikerrel. Előfordultak nagy hibák és nagy ejtések, de volt szépen és magabiztossággal előadott gyakorlat is a két nap alatt. Teljesítményünk összességében inkább hullámzónak mondható. Olyan tanítvánnyal is szerepeltünk, aki egy éve kezdett sportolni szakosztályunkban, az ő teljesítménye az első versenyén meglepő volt a számunkra, jól versenyzett, ügyes volt, magabiztos gyakorlatokat mutatott be. Az edzések alkalmával továbbra is dolgozunk a hibák kijavításán” - fogalmazott Falusi Lívia.

Eredmények:

Junior korcsoport.:
CSÁSZÁR DALMA - bronz minősítés

Serdülő kcs. (2013-ba születtek):
HORDI KIRA - ezüst minősítés
MERÉNYI NÓRA - bronz minősítés
PETROVICS ANNA - ezüst minősítés

Serdülő kcs. (2014-be születtek):
PÁLFALVI ADINA - ezüst minősítés
NÉMETH LUCA - bronz minősítés
NEUMANN ANNA - ezüst minősítés
HERNÁDI SZONJA - ezüst minősítés
ERDŐS ZORA - bronz minősítés
PÉRI JANKA - bronz minősítés
TAR ZSÓFIA - bronz minősítés
MOLNÁR IBOLYA VIRÁG - ezüst minősítés

Egyéni csapatba két csapatot neveztünk: ezüst- és bronz minősítés

Szép volt, PSE! Gyerünk tovább!


696285528_2904414539911759_5406544048411699025_n_1_.jpg
690863562_2904417083244838_6661926642038333483_n.jpg





A hír megtalálható itt: Paksi Sportegyesület
https://www.paksise.hu/pse/news.php?extend.744