
Harminc egyesület 223 versenyzője lépett szőnyegre két korosztályban Törökbálinton
A mögöttünk hagyott hétvégén rendezték a Berczik Sára emlékverseny régiós bajnokságát junior és serdülő korcsoportban. „Ebben az esetben is „maratoni” verseny elé néztünk” - kezdte beszámolóját vezetőedzőnk. „Ilyen versenyzői létszám mellett labdába rúgni elég nehéz, de egyesületünk versenyzői mindent megpróbáltak, hol több, hol kevesebb sikerrel. Előfordultak nagy hibák és nagy ejtések, de volt szépen és magabiztossággal előadott gyakorlat is a két nap alatt. Teljesítményünk összességében inkább hullámzónak mondható. Olyan tanítvánnyal is szerepeltünk, aki egy éve kezdett sportolni szakosztályunkban, az ő teljesítménye az első versenyén meglepő volt a számunkra, jól versenyzett, ügyes volt, magabiztos gyakorlatokat mutatott be. Az edzések alkalmával továbbra is dolgozunk a hibák kijavításán” - fogalmazott Falusi Lívia.
Eredmények:
Junior korcsoport.:
CSÁSZÁR DALMA - bronz minősítés
Serdülő kcs. (2013-ba születtek):
HORDI KIRA - ezüst minősítés
MERÉNYI NÓRA - bronz minősítés
PETROVICS ANNA - ezüst minősítés
Serdülő kcs. (2014-be születtek):
PÁLFALVI ADINA - ezüst minősítés
NÉMETH LUCA - bronz minősítés
NEUMANN ANNA - ezüst minősítés
HERNÁDI SZONJA - ezüst minősítés
ERDŐS ZORA - bronz minősítés
PÉRI JANKA - bronz minősítés
TAR ZSÓFIA - bronz minősítés
MOLNÁR IBOLYA VIRÁG - ezüst minősítés
Egyéni csapatba két csapatot neveztünk: ezüst- és bronz minősítés
Szép volt, PSE! Gyerünk tovább!

