Dupla dobogós siker - Bajnok az U16, bronzérmes az U14!


 Labdarúgás - 2026 máj. 18

Az U16-os lányok magabiztos győzelemmel biztosították be az aranyérmet, míg az U14 kilenc gólos sikerrel zárta le bronzérmes szezonját.

lup1aaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 18. forduló: HR-RENT KOZÁRMISLENY - PAKSI SE 1 - 13 (1 - 4)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Dömötör (Szlavinics 41'), Nagy, Szalók, Reizer (Szilágyi 52'), Varga, Kató (Greksa 41'), Csapó-Kun (Molnár 41'), Vajda (Selényi 41'), Balogh

Cserék:
 Szilágyi, Molnár, Szlavinics, Selényi, Greksa

Góljainkat Nagy 7', 9', 29', 46', 62', 66', 70', 79'; Kató 37'; Balogh 51', 77'; Szlavinics 54'; Szabó 74' szerezte.

„Vasárnap a Kozármisleny csapatához látogattunk. A lányok az előző hetekben és a mai napon is mindent megtettek azért, hogy bajnoki címet ünnepelhessünk az utolsó fordulóban. A mérkőzés elején kicsit kapkodva, idegesen játszottunk, de ahogy jöttek a gólók úgy fokozatosan megnyugodott a csapat és a mérkőzés végére igazi örömfocit játszottunk. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, minden szinten felülmúltuk ellenfelünket. Gratulálok a csapatnak a bajnoki cím megszerzéséhez, valamint szeretném megköszönni a minket hétről-hétre elkísérő szülők, szurkolók folyamatos támogatását” - így Forray Tünde edzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 18. forduló: PAKSI SE PÉCSI VASUTAS SK 9 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Witt N., Nyárádi, Witt V., Szalontai, Szlavinics, Dömény, Kálóczi, Stingli, Viszokai

Cserék: Tóth, Nyárádi, Szilágyi

Góljainkat Witt V. 14', 42'; Stingli 30'; Kálóczi 44', 50'; Szilágyi 46'; Dömény 55', 67'; Viszokai 77' szerezték.

„A lányok ismét megmutatták, mennyit fejlődtek az idény során. Már az első percektől nagy lendülettel, bátran és magabiztosan futballoztunk, sorra alakítottuk ki a helyzeteket, és szebbnél szebb támadásokat vezettünk. A tizennegyedik percben Witt Viktória szerezte meg a vezetést, majd Stingli Petra és Kálóczi Anna találataival tovább nőtt a paksi előny. A mérkőzés során végig fegyelmezett, szervezett és igazi csapatjáték jellemezte a lányokat. Szilágyi Dára, Dömény Dóra és Viszokai Anna góljaival fölényessé vált a győzelem. A lányok egész szezonban hatalmas szívvel, küzdeni akarással és példás hozzáállással futballoztak, aminek meg is lett az eredménye: a Paksi SE U14-es csapata a bajnokság bronzérmese lett” - így Radványi László edzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.


lup3.jpg
lup1aaaaaaaaaaaaaaa.jpg





A hír megtalálható itt: Paksi Sportegyesület
https://www.paksise.hu/pse/news.php?extend.745