
Beszámoló: 15. Garmin Borvidék Félmaraton - Szekszárd
Egyesületünk tájfutói szépen kiálltak magukért a 15. Garmin Borvidék Félmaraton számos távján. A fiataljaink az 5km-es távon indultak, ahol Molnár Benedek a 14-18 éves fiúk között második, Nagy Hunor a 14 év alatti fiúknál harmadik lett. 10km-en Nagy Nimród a 14-18 évesek között második, 17km-en Hüffner Ákos szintén a 14-18 évesek kategóriában első és Molnár Zsolt a leghosszabb, 23km-es távon harmadikként végzett az 51-50 éves korcsoportban. Mindenképpen érdemes még Árki Lilla 5km-en elért hetedik helyezését kiemelni.
Szép volt, PSE!
Fotók: Facebookon - fut.as oldala.



