
Huszonkét ország közel ötszáz fiatal ökölvívója mérette meg magát.
Május 25-30. között Eger adott otthont a Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékversenynek. Huszonkét ország közel ötszáz fiatal ökölvívója mérette meg magát a nemzetközi szinten is magasan jegyzett versenyen.
Ökölvívóink három fővel képviselték klubunkat.
Orsós Kármen - ll.hely
Az U19-es, 75kg-os kategóriában versenyző Orsós Kármen egészen a döntőig menetelt, sajnos a fináléban azonban a veretlen kanadai kiválóság jobbnak bizonyult, így ökölvívónk ezüstéremmel zárta a tornát.
Nyári Máté - V.hely
Nyári Bence - ll.hely
U15 (38kg.) - Nyári Máté a második versenynapon lépett szorítóba. Sajnos az éremszerzés nem sikerült.
U15 (42kg.) - Nyári Bence két nagyszerű győzelemmel verekedte be magát a döntőbe. A fináléban azonban a régi kaposvári „ősi ellenségével” találta magát szemben, akitől sima vereséget szenvedett, így Bence ezüstéremmel zárt.
Szép volt, srácok! Hajrá, PSE!



