Ketten is egészen a döntőig meneteltek a Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékversenyen


 Ökölvívás - 2026 jún. 03

Huszonkét ország közel ötszáz fiatal ökölvívója mérette meg magát.

711709019_3215193412022606_1176685628134690270_n.jpg

Május 25-30. között Eger adott otthont a Bornemissza Gergely Nemzetközi Emlékversenynek. Huszonkét ország közel ötszáz fiatal ökölvívója mérette meg magát a nemzetközi szinten is magasan jegyzett versenyen.

Ökölvívóink három fővel képviselték klubunkat. 

Orsós Kármen - ll.hely

Az U19-es, 75kg-os kategóriában versenyző Orsós Kármen egészen a döntőig menetelt, sajnos a fináléban azonban a veretlen kanadai kiválóság jobbnak bizonyult, így ökölvívónk ezüstéremmel zárta a tornát.

Nyári Máté - V.hely
Nyári Bence - ll.hely

U15 (38kg.) - Nyári Máté a második versenynapon lépett szorítóba. Sajnos az éremszerzés nem sikerült.
U15 (42kg.) - Nyári Bence két nagyszerű győzelemmel verekedte be magát a döntőbe. A fináléban azonban a régi kaposvári „ősi ellenségével” találta magát szemben, akitől sima vereséget szenvedett, így Bence ezüstéremmel zárt.

Szép volt, srácok! Hajrá, PSE!


709782374_3213391482202799_361857457378699985_n.jpg
709425908_3213391512202796_9061260643664066248_n.jpg
711709019_3215193412022606_1176685628134690270_n.jpg
708958872_3213391355536145_1532115704256202023_n.jpg





A hír megtalálható itt: Paksi Sportegyesület
https://www.paksise.hu/pse/news.php?extend.750