This web site requires that javascript be enabled.
Click here for instructions.
.
Még egy paksi tájfutó az Országos Diákolimpián
Tájfutás
-
2022 ápr. 14
Pest megyei Diákolimpia - Csepel
A megyei diákolimpiai hétvége a Pest megyei futammal folytatódott Csepelen.
Gábor Zsófia
első helyezettként jutott tovább a IV. korcsoportos lányok közül az Országos Diákolimpiára.
Gratulálunk, Zsófi!
Hajrá, PSE!
Kapcsolódó
Az évtized legkeményebb OB-ja
Kiss Bianka kiváló hete
Sidló Joe: Egy első és egy harmadik hely újra a zsebben
Giliazova Adél tizedik helye a Nemzeti Edzésközpontból
Több dobogós helyezés Szombathelyről
Vissza
A hír megtalálható itt:
Paksi Sportegyesület
https://www.paksise.hu/pse/news.php?extend.262
Az oldal nyomtatása