Közelgõ események

Nincs közelgõ esemény

Barta három érmet hozott haza a Huszár Kupáról

Tenisz - 2021 aug. 04

Teniszezőnk egyéniben ezüstöt, párosban és vegyes párosban egyaránt bronzot nyert Balatonakaliban.

2021. július 30 - augusztus 01. dátummal, Balatonakaliban került megrendezésre a Huszár Kupa, ami egy harmadik kategóriás, magyar szenior teniszverseny, melyet szép helyszín, kellemes idő és jó hangulat jellemzett. A hagyományos Balaton-parti megmérettetésen szép számú teniszező indult, köztük Barta Attila kiváló teniszezőnk is.

Attila egyéniben egészen a döntőig menetelt, sajnos a bajnoki címet viszont már nem sikerült begyűjtenie, így a második helyen zárt. Emellett játékosunk párosban és vegyes párosban is a harmadik helyen végzett. Barta tehát összesítésben három(!) éremmel tért haza Balatonakaliból, amivel - mint megsúgta - maximálisan elégedett.