Nincs közelgõ esemény

Tíz érem Lussoniumból

Tájfutás - 2022 júl. 27

Lussonium Trail - Dunakömlőd

Futótársunknak, Nagy Péternek köszönhető, hogy Tolna megye egy újabb futóversennyel gazdagodott. A verseny a dunakömlődi magaslat őrtornyából indult és ott is zárult. A felnőttek 5-14-24km-es, a gyerekek 500-1000-1500m-es távokon vághattak neki a ’kömlődi domboknak.

Szakosztályunk apraja-nagyja részt vett az eseményen, ahol közel kétszáz futó vágott neki a különböző távoknak. Szinte minden kategóriában dobogóra állhattunk! Az ovis fiúknál Böröcz-Kiss Gábor első, Böröcz-Kiss Norbert második, az ovis lányoknál Boris Sára második, Császár Luca harmadik lett. Az alsós fiúknál Böröcz-Kiss Dániel az első, míg a lányoknál Császár Eszter a második, Wallner Alíz pedig a harmadik helyen zárt. A felnőtt nőknél, 14km-es távon Böröcz Ildikó az első, a férfiaknál Kiss Gábor a második, végül 24km-en Istlstekker Balázs szintén a második helyen ért célba.

Nagy Péter versenysorozata novemberben folytatódik Dunaföldváron a Feldwar Trail terepfutó versenyen.