Az NBII a PVSK-t, az LU19 a Kozármislenyt, az U14 az MTK-t győzte le.

Női NBII. Nyugati csoport, 10. forduló: PAKSI SE - PVSK 4 - 3 (1 - 2)

Kezdők: Lengyel, Debreceni, Csere, Boda, Horváth, Csehi, Sajabó, Fritz, Kiss, Marosi, Sereg

Cserék: Kapéter, Tancsa, Lusinszki, Fodor

Góljainkat Horváth 12’, Csere 50’ és Debreceni 72’ szerezték.

„Igazán fordulatos mérkőzést játszottunk. Sajnos a szokásos gólt az első percekben ezúttal is megkaptuk, de ez most nem zavarta meg a lányokat, és sikerült egyenlítenünk. A szünetre aztán újra hátrányba kerültünk. Játékunk ugyanakkor biztató volt, az eddigiekhez képest felettébb kreatívan futballoztak a lányok, és a támadójátékunk is sokat mutatott. A második játékrészben helyzeteinket eredményesen használtuk ki, aminek köszönhetően fordítani tudtunk. Bár a PVSK egalizálni tudott, ám Debreceni harminc méterről lőtt bombagóljára már nem volt válasza vendégeinknek. Lányaink minden gratulációt megérdemelnek, szívüket, lelküket kitették ismét. Összességében maximálisan megérdemelt győzelmet arattunk egy jól játszó ellenfél ellen” - így Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 9. forduló: PAKSI SE - HR-Rent Kozármisleny 13 - 0 (4 - 0)

Kezdők: Figura, Lusinszki, Rupa, Tancsa, Szűcs, Asztalos, Zufall, Bogdán, Kapéter, Győrfi, Ruff

Cserék: Árki, Bárányos, Fodor, Szilágyi, Thobáld

Góljainkat Rupa 18’, Szűcs 25’, Lusinszki 30’, 35’, 65’, Bogdán 50’, Szilágyi 51’, 70’, Bárányos 55’, 63’, 80’, Árki 76’, Ruff 78’ szerezték.

„A Kozármisleny személyében egy rendkívül sportszerű csapattal találkoztunk hazai pályánkon. Játékunkat szép támadások jellemezték, és magabiztosak voltunk a végjátékokban. Külön öröm, hogy az újonc Bárányos Flóra három találattal is hozzájárult a csapat győzelméhez. Szép volt, lányok” - értékelt Kneller Balázs trénerünk.

Leány U16 HNP Dél-Nyugat csoport, 7. forduló: UTE - PAKSI SE 7 - 0 (2 - 0)

Kezdők: Ignácz, Berecki, Papp, Árki, Feil, Bachusz, Földesi, Szilágyi, Horváth

Cserék: Figura, Horváth, Bogdán

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 9. forduló: MTK Hungária FC - PAKSI SE 1 - 3 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Selényi, Sallai, Feil, Szalók, Reiser, Forrai, Migács

Cserék: Molnár, Balogh, Kató, Horváth

Góljainkat Forrai 29’, Sallai 58’ és Szalók 65’ szerezték.

Képek: NBII.