Nincs közelgõ esemény

Jó hangulatú Mikulás Kupát rendeztünk

Labdarúgás - 2022 dec. 15

Majd’ egy tucatnyi csapat indult a december eleji mini bajokságunkon.

December 10-11-én első alkalommal került megrendezésre Mikulás Kupánk, melyre amatőr labdarúgócsapatok nevezhettek. Rendezvényünk helyszíne az ESZI Sportcsarnoka volt. A kétnapos tornára végül tíz csapat nevezett. A régi, rutinos gárdák mellett az idei évben először nevezett az Atomstroyexport csapata is, tagjai jórészt oroszok voltak.

A jó hangulatról a nézők gondoskodtak. Erős szurkolótábort alkottak, és hangosan buzdították csapataikat.

A végső hajrában a Rosszfiúk a Diófa csapattal, valamint az OVIT és a Lambs Bau Kft. csapata küzdött meg. A döntőt végül 2-1-re az OVIT nyerte. A képzeletbeli dobogó harmadik fokára a Diófa csapat állhatott.

Az első három helyezett tárgyi és oklevél, a többi csapat emléklap díjazásban részesült.

A csapatok szavazatai alapján a legjobb játékosnak Kuti Kristóf (Diófa csapat), a legjobb kapusnak pedig Jankovics Bence (Arany-Ászok) bizonyult.

Köszönjük a részvételt, mindenkinek gratulálunk!