Közelgõ események

Nincs közelgõ esemény

Két bronzérem a ’23-as debreceni ITF Master versenyről

Tenisz - 2023 júl. 06

Barta Attila idén párosban és vegyes párosban állhatott dobogóra a rangos tornán.

A Magyar Szenior Vidék Bajnokságot Debrecenben tartották 2023. június 29-e és július 2-a között, mely egy első kategóriás magyar és egyben kétszáz pontos nemzetközi verseny is. Érkeztek teniszezők a Civis városba Romániából, Irakból, Litvániából, Szlovákiából, Lettországból és Németországból is.

Kiváló teniszezőnk, Barta Attila sajnos idén nem tudta egyéniben megismételni a múlt évi második helyét, viszont férfi párosban és vegyes párosban is egyaránt a harmadik helyen végzett.

Nagyszerű helyszín és újfent színvonalas szervezés volt jellemző a négynapos versenyre, mely emiatt és a rendre nagyszámú induló miatt jövőre akár magasabb ITF kategória besorolást is kaphat. A versenyt Debrecen polgármestere nyitotta meg, aki a torna fő védnöke is volt egyben.