Az U19 idegenben, az U14 itthon győzött, az U16 pontot rabolt riválisától.

Női NBII. Nyugati csoport, 5. forduló: PAKSI SE - Pápai ELC 0 - 4 (0 - 2)

Kezdők: Kerekes, Somogyi, Bárányos, Szűcs, Zufall, Horváth, Bogdán, Fritz, Győrfi, Árki, Marosi

Cserék: Szabó, Tancsa, Botos, Feczer

A veretlen listavezető ellen játszottunk, a Pápa egy kiváló csapat, ezt bizonyíja, hogy eddig mindösszesen egy gólt kaptak öt mérkőzésük során. Mi továbbra is létszámgondokkal küzdünk, így több U19-es játékost is be kell vetnünk már a kezdőcsapatban is. Rutinos ellenfél ellen ez a különbség pedig kijön. A védekezésünk ennek ellenére jó volt, fiatal szélsőink jól megoldották a feladatukat. A határozottság továbbra is hiányzik a kapunk előtt, ezekből kapunk elkerülhető gólokat, illetve a támadójátékunk nem volt átütő erejű. Kevés támadást tudtunk vezetni, sok technikai hibával és rossz döntésekkel futballoztunk. Hiányzott a rutin a középpályáról, akik irányítani tudnák a játékunk - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 5. forduló: Siófoki Bányász SE - PAKSI SE 2 - 5 (0 - 4)

Kezdők: Nagy, Szabó, Figura, Botos, Zufall, Bogdán, Fodor, Győrfi, Árki, Feczer, Lusinszki

Cserék: Kollár, Vittmann, Papp

Góljainkat Zufall 14’, 41’, 80’, Árki 20’, Lusinszki 24’ szerezték.

Csapatunk egy része fáradt volt, hiszen előző nap kilencven percet játszottak az NBII-ben. A kimerültség látszódott a játékunkon, de még így is jobban futballoztunk ellenfelünknél, ami az első félidőben már gólokban is megmutatkozott. A második játékrészben az U16-ból feljött fiatalok kaptak szerepet, akik szintén helyt tudtak állni, így egy magabiztos győzelmet arattunk még egy közepes játékkal is - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 7. forduló: Szekszárdi UFC - PAKSI SE 1 - 1 (1 - 0)

Kezdők: Ignácz, Németh, Erdei, Zoltán, Subi Anita, Sallai, Peák, Fekete, Szilágyi, Pirisi, Pálinkás

Cserék: Darin, Papp, Szakál, Valter, Mucz

Gólunkat Pirisi 54’ szerezte.

Nehéz mérkőzésre számítottunk, és ez be is igazolódott. Az első játékrész jó iramban kezdődött, rögtön egymásnak estek a csapatok. Az első nagy lehetőség előttünk adódott, azonban a szekszárdi kapus menteni tudott. A sorra kihagyott helyzetek után, egy kontrát követően a hazaiak szereztek előnyt. A második félidőben a Szekszárd próbálta magához ragadni a kezdeményezést, de csapatunk jól és szervezetten működött, így a hazaiak komolyabb lehetőségig nem jutottak. Igyekeztünk a labdaszerzések után gyors kontrákat vezetni, majd sikerült egalizálnunk. 1-1 után mindkét gárdánál sok helyzet maradt ki, így végül maradt a döntetlen. Gratulálok a lányoknak, hiszen a rivális csapattól megérdemelten hoztuk el a pontot - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 5. forduló: PAKSI SE - Kaposvári Rákóczi BFLA 14 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Molnár, Nagy, Szalók, Sallai, Reiser, Balogh, Selényi

Cserék: Bengő, Szilágyi, Fekete, Kató, Molnár

Góljainkat Sallai 30’, 39’, 40’, 62’, 76’, 78’, 79’, Szabó 35’, Molnár 41’, Nagy 49’, 57’, 63’, 71’, Selényi 60’ szerezték.

Végig uraltuk a mérkőzést, ellenfelünk egy percig sem veszélyeztette a kapunkat. A nagy mezőnyfölény ellenére a mérkőzés elején a befejezések megint nem úgy sikerültek, ahogy szerettük volna. A harmincadik percben Sallai Melindának sikerült megszereznie az első gólt, ami után sorra jött a többi szép találat is. Gratulálok a csapatnak - így Forray Tünde edzőnk.