Közelgõ események

Nincs közelgõ esemény

Szezonzáró tornagyőzelem

Tenisz - 2023 nov. 06

Barta Attila tornagyőzelemmel zárta a Soroksáron rendezett Magyar Országos Szenior Bajnokság utolsó, szezonzáró tenisztornáját.

Az időjárás nem volt túl kegyes a résztvevőkhöz, megnehezítette a szervezők és a teniszezők dolgát is. Szenior versenyzőnk első kiemeltként kezdte a tornát, így egyből az elődöntőben kellett megküzdenie, melyet 6/2, 6/1-es eredménnyel nyert.

A döntő viszont hihetetlen küzdelmet hozott. Az ellenfél az a Pálvölgyi Szilveszter volt, aki Attila jó barátja, és akivel az Országos Bajnokságon a második helyen végeztek férfi párosban. A döntő 2 óra 50 perces(!) meccs lett, ahol mindkét játékosnak öt-hat meccslabdája is akadt. Végül azonban Attilának sikerült nyerőt ütnie. Kiváló teniszezőnk végül 7/6, 6/7, 16/14-gyel lett tornagyőztes.

Barta Attila ezzel a sikerrel megőrizte a magyar szenior ranglistán elfoglalt harmadik helyét kétezerkétszázhetvenöt ponttal, százöt versenyző közül.