NBII-es siker a Kelen, U14-es győzelem a Tolna-Mözs ellen.

Női NBII. Nyugati csoport, 10. forduló: PAKSI SE - Kelen SC 3 - 1 (0 - 0)

Kezdők: Kerekes, Marosi, Fodor, Debreceni, Szűcs, Tancsa, Boda, Kiss, Sajabó, Győrfi, Lusinszki

Cserék: Horváth, Bogdán, Feczer, Zufall

Góljainkat Debreceni 59’, Kiss 60’, Lusinszki 87’ szerezték.

„Egy igazi alsóházi rangadót játszottunk, hiszen mindkét csapatnak azonos pontszáma volt a találkozó előtt. Az első félidő ki-ki meccs hangulatát hozta, az első felében mi tudtunk irányítani, aztán ez visszaesett, elakadtak a támadásaink, és a Kelen át tudta venni a kezdeményezést. A szünetben próbáltunk változtatni, elsősorban a pálya közepén, ami sikerült is. Rég sikerült gólt szereznünk, ezúttal végre háromszor is bevettük ellenfelünk kapuját, ráadásul szép támadások után, ez előrelépés. Többen már az előző fordulókban is javuló teljesítményt mutattak, ami most eredmény tekintetében is megmutatkozott, nem csak látványban” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 8. forduló: PAKSI SE - Tolna-Mözs FSE 16 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Molnár Z., Nagy, Szalók, Sallai, Reiser, Balogh, Selényi

Cserék: Bengő, Molnár C.

Góljainkat Molnár Z. 1’, 33’, Nagy 10’, 14’, 18’, 26’, 34’, 69’, 72’, 75’, Sallai 28’, 31’, 41’, 67’, Selényi 36’, Szabó 56’ szerezték.

„Két hét szünet után játszhattunk újra bajnoki mérkőzést, ami szerencsére a játékunkon nem látszott. Magabiztosan, motiváltan léptek pályára a lányok, aminek már az első percben meglett az eredménye Molnár révén. Végig irányítottuk a mérkőzést, az történt a pályán, amit szerettünk volna. Sok helyzetet alakítottunk ki, amikből szép gólok születtek, ugyanakkor nagyobb összpontosítással még több találat is születhetett volna. Pozitívumként mondható el, hogy egyre többször próbálják végrehajtani a lányok az edzéseken gyakoroltakat. Van még mit csiszolni rajta, de dolgozunk tovább, és reméljük, előbb-utóbb ezekből a szituációkból is sikerül a gólszerzés. Gratulálok minden játékosnak a fegyelmezett, sportszerű játékhoz. A Tolna-Mözs csapatának további sok sikert kívánok” - így Forray Tünde edzőnk.