Nincs közelgõ esemény

Eső, eső, eső és sár - Feldwar Trail

Tájfutás - 2023 nov. 17

Három dobogósunk is lett.

Elmondhatjuk, hogy az idei év legcsapadékosabb versenyén vettek részt tájfutóink. Ez a verseny a Lussonium Trail ellentettje volt, ahol rekkenő hőségben futottunk, viszont a két versenyt átlagban nézve tökéletes volt az időjárás.

Ezúttal szakosztályunk közel harminc(!) tagja vágott neki a különböző hosszúságú távoknak. A kicsik a vár körüli futamokkal kezdték, majd a nagyok folytatták az 5 kilométeres távoktól egészen a 23 kilométeresekig. Minden távon volt indulónk, az eső, csúszós-sáros talaj és erős ÉNY-i szél szerencsére senkit sem tántorított el.

Az eredményeket nézve három dobogós helyezést értünk el: Nagy Nimród a felsős fiúk között az első helyen ért célba, majd lefutotta a 10 kilométeres távot is, ahol tizenegyedik lett. Böröcz Ildikó ismét megnyerte a 17 kilométeres megmérettetést, Kiss Gábor pedig harmadikként ért célba szintén 17 kilométeren. Kiemelendő még Molnár Zsolt, aki 23 kilométeren lett hatodik, Mészáros Tamás negyedik helyét 5 kilométeren szerezte, Molnár Benedek negyedik lett az alsós fiúk között és Császár Luca szintén negyedikként ért a célvonalhoz az ovis lányok között.