Női NBII. Nyugati csoport, 19. forduló: PAKSI SE - PVSK 4 - 2 (2 - 0)

Kezdők: Kerekes, Marosi, Debreceni, Tancsa, Kiss, Horváth, Szűcs, Fodor, Fritz, Győrfi, Lusinszki

Cserék: Subi Anita, Subi Anett, Boda, Árki, Zufall

Góljainkat Horváth 2’, Debreceni 19’, 66’, 91’ szerezték.

„A visszavágás reményében álltuk ki, hisz’ ősszel 1-0-s vereséget szenvedtünk. Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, rögtön az első támadásunkból gólt is szereztünk, amit negyedóra múlva sikerült megdupláznunk. Kétgólos előnyben érthetetlenül megváltozott a játékunk, elkezdtük kapkodni, elmaradtak a kapuralövések. A második játékrészben egyre több veszélyes támadása volt a Pécsnek, amiket nehezen védekeztünk le. Egyenlítésük után lányaink mindent megtettek a győzelemért, kicsit támadóbb szellemben kezdtünk játszani, ami meghozta a sikert. Nem játszottunk jól, de végig küzdöttünk, ősszel az ilyen mérkőzéseket elvesztettük, ez előrelépés” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 12. forduló: HR-Rent Kozármisleny - PAKSI SE 0 - 6 (0 - 4)

Kezdők:
Nagy, Malomsoki, Subi Anita, Figura, Tancsa, Szűcs, Subi Anett, Lusinszki, Győrfi, Árki, Botos

Cserék:
Szakál, Zámbó, Feczer

Góljainkat Szűcs 2’, Subi Anita 6', 20', Győrfi 9', 70' Szűcs 60' szerezték.

„Az egész mérkőzésen fölényben játszottunk, nem jött ki az a különbség, ami benne lett volna. Sok támadásunk volt, amit sikerült befejeznünk, szép gólokat szereztünk. A Kozármisleny rendre védekezett, magabiztos győzelmet arattunk egy hosszú út után” - fogalmazott Horváth György vezetőedzőnk.

Leány U16
 Dél-Nyugati csoport, 16. forduló: Vasas Akadémia - PAKSI SE 24 - 2 (17 - 1)

Kezdők: Ignácz, Zoltán, Erdei, Pálinkás, Földesi, Szilágyi, Subi Anita, Fekete, Szalók, Pirisi, Bengő

Cserék: Papp, Szabó, Peák, Darin, Bálint

Góljainkat Szalók 2’, Fekete 62’ szerezték.

„Nehéz mérkőzésre számítottunk a hétvégén, és sajnos ez be is igazolódott. Jó iramban kezdődött a mérkőzés, a második percben gólt szereztük, viszont sajnos nem sokáig örülhettünk, sőt, sorra potyogtak a gólok. A hátvédsor nem volt a helyzet magaslatán, szinte felemelt kézzel, és ütközés nélkül nézték végig, hogy törnek a kapunkra a Vasas lányai. A játékunk szétesett, sok hibával játszottunk, amit az ellenfél ki is használt. Beszorítottak a térfelünkre, és a kapusunknak volt köszönhető a további gólok elkerülése, aki rengeteg egy az egy elleni párbajt nyert. A második játékrészben már nem volt akkora lendület a mérkőzésben, de így is a Vasas irányított. A csereként beállt lányok inkább a védekezésre koncentráltak. A mérkőzés elejétől fogva nagy fölényben játszott a Vasas, de igyekeztünk labdaszerzés után gyors kontrákat vezetni, és ebből sikerült még egy gólt szereznünk” - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 17. forduló: HR-Rent Kozármisleny - PAKSI SE 1 - 5 (0 - 2)

Kezdők: Zoltán, Bálint, Erdei, Pálinkás, Földesi, Szilágyi, Németh, Fekete, Szalók, Pirisi, Bengő

Cserék: Szabó, Selényi, Török, Peák, Darin

Góljainkat Szabó 31’, Fekete 39’, 47’, 57’, Bengő 45’ szerezték.

„Már a harmadik percben sikerült gólt szereznünk. Ennek ellenére az első félidőben nem voltam elégedett az összjátékkal. Kapkodtak, valamint sok hibával játszottak a lányok, rengeteg pontatlan átadás született. A második játékrészben a cserejátékosok lendületesebbé tették a mérkőzést, felszabadultan játszottunk, és minden támadásuk veszélyt jelentett az ellenfél kapujára. Megannyi helyzetet alakítottunk ki, és még három góllal növeltük az előnyünket” - nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.